Sport

Rijeka – Osijek 0:0

Nogometaši Rijeke i Osijeka podijelili su bodove (0:0) u utakmici 31. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Osijek je bolje krenuo u susret i već u četvrtoj minuti imao je veliku priliku. Bohar je gurnuo u prostor za Bohara koji je ubacio. Capan je u klizećem start odbio loptu koja je došla do usamljenog Pilja u kaznenom prostoru. Pilj je potegnuo, ali Capan je dobrom reakcijom blokirao udarac.

Samo minutu kasnije Mierez je lijepo potegnuo s lijeve strane kaznenog prostora, ali Nevistić je odličnom reakcijom sačuvao mrežu.

Pročitaj više

Matijini dani

U spomen na mladog košarkaša Matiju Katalinića u Kastvu je održan košarkaški turnir različitih uzrasta

Istra 1961 – Rijeka 1:2, bijeli skočili na treće mjesto

Nogometaši Rijeke pobijedili su Istru 1961 2:1 u utakmici 30. kola Hrvatski telekom Prve lige, bijeli su uzvratili Puljanima za poraz u polufinalu Kupa Hrvatske, te stigli do šeste uzastopne prvenstvene pobjede.

Rijeka je ovom pobjedom preskočila Goricu na trećem mjestu, te otvorila sedam bodova prednosti ispred Hajduka, uz utakmicu više.

Rijeka je susret otvorila opasnim ubačajem Smolčića, a Istra pokušajem loba Hare s 30 metara.

Istra – Rijeka

Nogometaši Rijeke sutra će pokušati doći do 6-te prvenstvene pobjede u nizu i to na mjestu gdje su prije samo 7 dana ispali iz polufinala kupa Hrvatske

Sjajan niz Rijeke

Nogometaši Rijeke s pet uzastopnih prvenstvenih pobjeda stigli na bod do trećeg mjesta, zadnji put pet pobjeda u nizu ostvarili 2018-te, u srijedu opet Istra u Puli

Rijeka u lipnju domaćin Europskog juniorskog prvenstva u skokovima u vodu

Rijeka će u lipnju po drugi puta biti domaćin Europskog juniorskog prvenstva u skokovima u vodu

Šibenik – Rijeka

Nakon pobjede nad Goricom, nogometaši Rijeke u subotu odlaze u Šibenik po nova tri prvenstvena boda

Na krilima važne pobjede – HNK Rijeka

Nakon pobjede nad Goricom, nogometaši Rijeke spremni za žestok ritam u nastavku sezone. nemamo prava na opuštanje, poručuje trener Tomić

Sjeverna Makedonija pobijedila Njemačku, Velkovski odigrao cijelu utakmicu

Nogometaši Sjeverne Makedonije priredili su veliko iznenađenje svladavši na gostovanju Njemačku 2:1 u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Darko Velkovski, nogometaš Rijeke, odigrao je cijelu utakmicu za Sjevernu Makedoniju zaradivši pritom žuti karton. Velkovski je sjajno reagirao u 36. minuti kada je pravovremenom intervencijom spriječio siguran gol izbivši loptu ispred Goretzke koji je ostao sam pred golom.

​​​​​​​Proglašeni najuspješniji sportaši desetljeća u PGŽ

Proglašeni najuspješniji sportaši desetljeća u PGŽ

Samir Barać, Snježana Pejčić, Kuglački klub Mlaka i Vaterpolo klub Primorje Erste banka, proglašeni su sportašima desetljeća u pojedinačnoj i klupskoj konkurenciji, dok je Vedran Dumenčić ovu prestižnu titulu ponio u konkurenciji osoba s invaliditetom. U istom odabiru Zajednice sportova PGŽ najboljima u kategoriji školskih sportskih društava proglašeni su ŠSD osnovne škole Kozala i ŠSD „Dominik Savio“ Salezijanske klasične gimnazije. Proglašenje laureata održano je danas na terasi Guvernerove palače.

Hrvatski Taekwondo Savez

Pandemija koronavirusa nepovratno je promjenila život i aktivnosti sportaša. U Općini Čavle održan je sastanak vodstva Hrvatskog taekwondo saveza s voditeljima županijskih saveza i klubova kako bi razmotrili daljne aktivnosti.

Kostrena nagradila sportaše

Najuspješnijim sportašima i klubovima Općina Kostrena dodijelila nagrade, laureati među seniorima su Ivica Dundović i Ana Petrović, najviše nagrada Jedriličarskom klubu Galeb

Goran Tomić: Prodisali smo nakon prvog gola

Goran Tomić dobio je najbolji mogući dar za 44. rođendan kojeg će proslaviti u četvrtak. U sjajnih završnih pola sata utakmice, Rijeka je slomila otpor Slavena i stigla do velike i važne pobjede.

- Jedna bitna pobjeda za nas. Dobro smo pritiskali Slaven na otvaranju, ali iz prve prave prilike domaćin je zabio gol. Bio sam uvjeren da će Slaven pasti u nastavku. Kad je pao prvi gol ekipa je prodisala i čestitke igračima, rekao je Goran Tomić.

Slaven Belupo – Rijeka 1:3

Nogometaši Rijeke pobijedili su na gostovanju Slaven Belupo 3:1 u zaostaloj utakmici 16. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka je do bodova stigla sjajnom igrom u zadnji pola sata u Koprivnici preokrenuvši susret u trenucima kada se činilo da bi bodovi mogli ostati u rukama Slavena.

A preokret je krenuo pravom majstorijom Josipa Drmića. U 69. minuti Štefulj je lijepo prošao i odigrao za Drmića koji se manirom rasnog strijelca oslobodio pratnje braniča i sjajno pogodio suprotan kut - 1:1.