OGLAS

Korona virus u PGŽ:111 novih slučajeva

IMG-8e5c5c92ee4346ef1dadbf8ef926a323-V

U PGŽ-u je 111 novooboljelih od korona virusa, a 80 osoba je ozdravilo. Tako se broj aktivnih slučajeva povećao i iznosi 1033. Ukupno je tijekom jučerašnjeg dana laboratorijski obrađeno 650 uzoraka briseva. 

Iz Rijeke te općina i gradova riječkog prstena je 79 novooboljelih, deset s Liburnijskog područja, osam s otoka Raba, šest s otoka Krka, pet iz Gorskog kotara i tri iz Crikveničko-vinodolske regije. Njih 73 pripadaju radno aktivnoj populaciji, 13 skupini starijoj od 65 godina te 25 mlađim dobnim skupinama.

Ukupan broj hospitaliziranih pacijenata koji se liječe od COVID-19 bolesti iznosi 39,srećom nitko nije priključen na respirator. Tijekom jučerašnjeg dana u KBC-u Rijeka nije bilo preminulih osoba od COVID-19 bolesti.