Kostrena nagradila sportaše

Najuspješnijim sportašima i klubovima Općina Kostrena dodijelila nagrade, laureati među seniorima su Ivica Dundović i Ana Petrović, najviše nagrada Jedriličarskom klubu Galeb

Pročitaj više

Goran Tomić: Prodisali smo nakon prvog gola

Goran Tomić dobio je najbolji mogući dar za 44. rođendan kojeg će proslaviti u četvrtak. U sjajnih završnih pola sata utakmice, Rijeka je slomila otpor Slavena i stigla do velike i važne pobjede.

- Jedna bitna pobjeda za nas. Dobro smo pritiskali Slaven na otvaranju, ali iz prve prave prilike domaćin je zabio gol. Bio sam uvjeren da će Slaven pasti u nastavku. Kad je pao prvi gol ekipa je prodisala i čestitke igračima, rekao je Goran Tomić.

Slaven Belupo – Rijeka 1:3

Nogometaši Rijeke pobijedili su na gostovanju Slaven Belupo 3:1 u zaostaloj utakmici 16. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka je do bodova stigla sjajnom igrom u zadnji pola sata u Koprivnici preokrenuvši susret u trenucima kada se činilo da bi bodovi mogli ostati u rukama Slavena.

A preokret je krenuo pravom majstorijom Josipa Drmića. U 69. minuti Štefulj je lijepo prošao i odigrao za Drmića koji se manirom rasnog strijelca oslobodio pratnje braniča i sjajno pogodio suprotan kut - 1:1.

Matteo Komadina prvak države u kategoriji do 65 kilograma

Nakon tri godine izbivanja, član Boksačkog kluba Rijeka Delničanin Matteo Komadina osvojio je titulu prvaka u kategoriji do 65 kilograma.

Srebro zlatnog sjaja

Odbojkašice Rijeke poražene u finalu kupa ali ipak zadovoljne. U 4 seta pobjedu odnijela ekipa Mladosti iz Zagreba

Veslački klub Jadran - novi kombi i čamac

Novo kombi vozilo pribavljeno sredstvima iz crowdfunding kampanje stiglo je na adresu Veslačkog kluba Jadran. Putovanja će za članove ovog kluba od sada biti sigurnija a vozilo je, uz novi čamac blagoslovio i župnik Sanjin Francetić.

Sutra od 20 sati odbojkašice Rijeke imaju priliku nakon 9 godina osvojiti trofej Kupa Hrvatske

Sutra od 20 sati odbojkašice Rijeke imaju priliku nakon 9 godina osvojiti trofej Kupa Hrvatske, s druge strane stajat će najtrofejnija ekipa, zagrebačka Mladost

Nogometaši Rijeke u polufinalu Kupa protiv pobjednika ogleda Oriolik – Istra 1961

Nogometaši Rijeke u polufinalu Kupa Hrvatske igrat će protiv pobjednika ogleda Oriolik - Istra 1961.

Rijeka će gostovati u polufinalu, a termin odigravanja je 31. ožujka. Utakmica će biti u prijenosu na HNTV-u.

- Kup je specifično natjecanje i jednostavno ga treba ga osvojiti odnosno igra se samo za prvo mjesto tako da bilo kojeg protivnika izvučeš u ždrijebu moraš pobijediti, rekao je Goran Tomić.

Rijeka će pokušati tako treću godinu zaredom izboriti plasman u finale Kupa Hrvatske, a bijeli su posljednje dvije godine osvojili Rabuzinovo sunce.

HAOK RIJEKA u finalu Kupa Snježane Ušić

Odbojkašice Rijeke u srijedu (10.3. 20 h, Dvorana Mladosti) nakon dvije godine ponovno igraju finale Kupa i to protiv istih protivnica HAOK Mladost.

Stjepan Lončar protiv Osijeka odigrao 100. utakmicu u dresu Rijeke

Stjepan Lončar u Osijeku je stigao do vrijednog jubileja, 100. nastupa u dresu Rijeke.

Okrugli nastup nije mogao stići u boljem ogled, Rijeka je slavila protiv Osijeka (2:1) i izborila plasman u polufinale Kupa Hrvatske.

Lončar je u tom periodu upisao 77 nastupa u prvenstvu Hrvatske, 11 u Kupu Hrvatske i 12 nastupa u Europskoj ligi postigavši pritom 12 golova.

Osijek – Rijeka 1:2, bijeli u polufinalu Kupa Hrvatske

Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek 2:1 na gostovanju u Gradskom vrtu izborivši plasman u polufinale Kupa Hrvatske. Rijeka je tako ostala u utrci da treći put zaredom osvoji Rabuzinovo sunce prikazavši odličnu igru .

Rijeka nije mogla zamisliti bolje otvaranje.  Andrijašević je vukao kontru i odigrao za Murića koji je potegnuo sa 16 metara - 0:1.

Nažalost, kada se činilo da je Rijeka uspjela umiriti domaćina, nakon kornera u 14. minuti najviše je bio Mile Škorić koji je poentirao udarcem glavom -1:1.

Umro Zlatko Kranjčar

Nogometna Hrvatska oprašta se od Zlatka Kranjčara, prvog kapetana Vatrenih i nekadašnjeg trenera Rijeke, umro u 65. godini

Sportski klubovi i korona

Od danas su se, zahvaljujući popuštanju mjera, u sportske dvorane vratile mlađe kategorije sportaša ali uz određene uvjete. Izbjegavanje kontakta i ograničavanje broja osoba u dvorani mjere su koje najviše muče sportske klubove.