U akvatoriju Kostrene pronađeno tijelo specijalca koji je nestao tijekom ronjenja

U petak poslijepodne u kostrenskom akvatoriju tijekom ronjenja je nestao Mario Špekuljak (52), umirovljeni specijalac i bivši pripadnik ATJ Lučko.

Policija-rijeka-e1563789373219

KOSTRENA – U petak poslijepodne u kostrenskom akvatoriju tijekom ronjenja je nestao Mario  Špekuljak (52), umirovljeni specijalac i bivši pripadnik ATJ Lučko.

Za njim je organizirana višednevna opsežna potraga u kojoj su sudjelovali ronioci te dva plovila i zrakoplov Obalne straže, a u utorak je zapovjednik Zapovjedništva specijalne policije MUP-a Alen Klabot za RTL potvrdio da je danas pronađeno njegovo tijelo.

– Danas obilježavamo osnutak antiterorističke jedinice Lučko, ali moram priopćiti tužnu vijest svim ratnim pripadnicima, obitelji i svima izražavam duboku sućut za našeg brata Marija Špekuljaka koji je nestao u petak i do danas je bila potraga za njim. Nažalost, danas je pronađeno njegovo tijelo, priopćio je Klabot, prenosi morski.hr