HNK Rijeka, KK Mlaka, Marin Bosiočić, Mirna Bosak ...

Izabrani najbolji riječki sportaši i sportašice, evo kako izbor izgleda po kategorijama....

 

NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA EKIPU GRADA RIJEKE U 2019. GODINI KATEGORIJA – MUŠKA KADETSKA EKIPA

Vaterpolski klub Primorje ( Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević, Duje Tomić, Gabrijel Burburan, Borna Krota, David Trinajstić, Adriano Jušić, Karlo Maglica, Luka Babić, Viktor Tončinić, Kristian Vekić, Antonio Broznić, Dominik Abramović, Luka Franulović, Robert Bosner )

Trener: Igor Pezelj

Pomoćni trener: Željko Tonković

NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA EKIPA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI KATEGORIJA – ŽENSKA KADETSKA EKIPA

Hrvatski akademski odbojkaški klub Rijeka ( Natalia Tomić, Marija Vrban, Mia Volarić, Ivana Kesten, Tina Stanojević, Andrea Koraca, Izabela Kokorović, Lara Sluga, Dorja Sulić, Valentina Devčić, Mara Štiglić, Maša Gerdević )

Treneri: Gordana Tomić, Iva Lovrinov

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ GRADA RIJEKE U 2019. GODINI U KATEGORIJI KADETA

Mateo Pejić, Boksački klub King

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI U KATEGORIJI KADETKINJE 

Laura Lisac, Karate klub Delta

NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA EKIPA GRADA RIJEKE U 2018. GODINI KATEGORIJA – MUŠKA JUNIORSKA EKIPA

Veslački klub Jadran - dvojac bet kormilara  ( Goran Mirić i Matej Stilin )

NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA EKIPA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI KATEGORIJA – ŽENSKA JUNIORSKA EKIPA 

Plivački klub Kantrida - štafeta 4x100 mješovito ( Anja Juričić, Meri Mataja, Suzana Čorić i Klara Kosanović )

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ GRADA RIJEKE U 2019. GODINI U KATEGORIJI JUNIORA 

Leon Petz, Boćarski klub Vargon 

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI U KATEGORIJI JUNIORKE

Anamarija Grdić, Kuglački klub Mlaka

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ S INVALIDITETOM GRADA RIJEKE U 2019. GODINI, KATEGORIJA – JUNIOR

Luka Wagner, BoćarskI kluba osoba s invaliditetom Pulac

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ S INVALIDITETOM GRADA RIJEKE U 2019. GODINI, KATEGORIJA – SENIOR

Vedran Dumenčić, Sportski klub slijepih Rijeka

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ S INVALIDITETOM GRADA RIJEKE U 2019. GODINI – KATEGORIJA GLUHI SPORTAŠ

Laura Štefenac, Atletski klub Kvarner 

POSEBNA NAGRADA NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI DJELATNIK

Tonči Mikac, trener Kuglačkog kluba Mlaka

POSEBNO PRIZNANJE ZA IZNIMNA SPORTSKA DOSTIGNUĆA U 2019. GODINI.

Klub sinhroniziranog plivanja Primorje - AM

POSEBNO PRIZNANJE ZA IZNIMNO USPJEŠAN DUGOGODIŠNJI RAD

SLOBODAN ČEGAR, treneru Kluba dizača utega Kvarner

NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA EKIPA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI

Hrvatski nogometni klub Rijeka 

( Kvržić Zoran, Punčec Roberto, Sluga Simon, Župarić Dario, Pavičić Domagoj, Čolak Antonio Mirko, Capan Luka, Pereira Escoval Joao Rodrigo, Raspopović Momčilo, Puljić Jakov, Lončar Stjepan, Mamić Petar, Žuta Leonard, Araujo Dos Santos Heber , Boadu Acosty Maxwell, Lepinjica Ivan, Halilović Tibor, Gorgon Alexander, Bušnja Denis, Čanađija Dario, . Prskalo Andrej, Tomečak Ivan, Murić Robert, Velkovski Darko, Mitrović Josip, Grahovac Srđan, Pandur Ivor, Pavelic Mario, Ristovski Milan, Smolčić Hrvoje, Braut Filip,Vuk Matej,Liber Adrian, Smolčić Ivan, Pintarić Jakov, Zrilić Filip )

NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA EKIPA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI

Kuglački klub Mlaka 

( Marina Bašić Palković, Venesa Bogdanović, Mirna Bosak, Iva Cindrić, Tihana Čavlović, Valentina Gal, Anamarija Grdić, Nika Grubišić, Ana Jambrović, Anita Mehesz, Ivana Neralić, Milana Pavlic, Tamara Sinković, Marija Zver )

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ GRADA RIJEKE U 2019. GODINI

Marin Bosiočić , Šahovski klub Rijeka

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA GRADA RIJEKE U 2019. GODINI 

Mirna Bosak, Kuglački klub Mlaka

 

Kategorija