Počela berba žlahtine u Pavlomiru
Proveli smo dan u vinogradu. U Pavlomiru je počela berba žlahtine, sljedećih dva tjedna za berbu će biti zaduženo 40-tak ljudi. Nažalost berbu su ove godine pokvarile divlje svinje koje su pojele čak 80 posto uroda chardonnaya.
Članak objavljen: 10/09/2020
Post navigation
Objavljeno u kategorijama:




