Korona ušla na ginekologiju riječkog KBC-a, zasad je zabilježen jedan slučaj
Na Klinici za ginekologiju i porodništvo kontrolni PCR test učinjen 2 dana nakon prijema u bolnicu otkrio je pacijenticu pozitivnu na COVID-19. Ona je prilikom hospitalizacije imala negativan test, napomenuo je ravnatelj KBC-a Rijeka Alen Ružić.
Koronabolesnicima pune se bolnički kapaciteti, hospitalizirano je 75 osoba, tri osobe u protekla 24 sata su preminule od covida 19.




