Opatija je bila domaćin velikog sportskog događanja. 350 igrača sudjelovalo je na Badminton Europe U 17 Circuit tournamentu “Adria u 17 International 2022” te Adria Youth International (U9, U11,U13 i U14) turniru. Vrhunski igra;i stigli su iz 22 zemlje, kako je bilo pogledajte u videoprilogu!
Opatija ugostila oko 350 natjecatelja u badmintonu!
Na čak dvanaest terena u dvorani Marino Cvetković.
Članak objavljen: 22/05/2022
Post navigation
Objavljeno u kategorijama:




