OGLAS

U sportskoj zoni Kastav postavljeni su novi koševi,

U sportskoj zoni Kastav postavljeni su novi koševi, točnije pleksiglas table i zglobni obruči koji će svakako dati doprinos još boljem razvoju košarkaša na ovim područjima, a KK Kastav je itekako poznat po svojim košarkaškim rezultatima i radu s mladima.

Na inicijativu Eugena Tončinića, legendarnog trenera Košarkaškog kluba Kastav i Zorana Pjevalice iz Košarkaškog saveza PGŽ.

Košarka je u Kastvu itekako plodonosan sport, a košarkaško igralište u sportskoj zoni je odavno mjesto gdje svoje aktivnosti održava, pogotovo u ljetnim mjesecima, KK Kastav. Kako napominju iz kluba, uz novu opremu će trenažni proces biti na jednom višem nivou, te će se na taj način doći do kvalitetnijih rezultata kao i razvoja košarkaša.

Kastavski zaljubljenici u košarku poručuju kako neće stati samo na novim tablama i obručima već planiraju dodatno urediti vanjsko igralište.

Secret Link