OGLAS

Kombijem naletio na kolonu vozila, 36-godišnjakinja teško ozlijeđena

Na autocesti A7 jučer oko 9 sati dogodila se prometna nesreća u kojoj je teško ozlijeđena 36-godišnja hrvatska državljanka.

Do nesreće je došlo kada 60-godišnji hrvatski državljanin, upravljajući teretnim vozilom riječkih registracijskih oznaka, iz smjera Orehovice prema čvoru Škurinje nije prilagodio brzinu kretanja stanju i uvjetima na cesti pa je poslije tunela Katarina naletio te udario u osobno vozilo, riječkih registracijskih oznaka, koje je stajalo u koloni vozila.

Vozilom je upravljala 36-godišnja hrvatska državljanka koja je potom udarila u automobil kojim je upravljala 24-godišnja hrvatska državljanka. Njezino se vozilo pak od jačine udarca zabilo u osobno vozilo, pulskih registarskih oznaka, kojim je upravljao 68-godišnji hrvatski državljanin.

U prometnoj nesreći ozlijeđena je 36-godišnjakinja i liječnička pomoć pružena joj je u KBC Rijeka te dijagnosticirana teška tjelesna ozljeda.

Vozač teretnog kombija je po završetku postupanja kazneno sankcioniran sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama. Zbog osnovane sumnje u počinjenje kaznenog djela izazivanje prometne nesreće u cestovnom prometu, 60-godišnjak je kazneno prijavljen nadležnom državnom odvjetništvu.

Secret Link