OGLAS

Studenti i profesori riječkog Veleučilišta kuhali maneštru za Caritas

YouTube player

Korzo u Rijeka ispunio je miris maneštre koju su u humanitarnoj akciji kuhali studenti i profesori Veleučilište u Rijeci.

Šest ekipa predstavljalo je različite odjele Veleučilišta, a svaka je imala vlastiti recept i način pripreme. Među natjecateljima bili su studenti, profesori i predavači koji su isticali važnost druženja, zajedništva i humanitarnog karaktera događaja.

Akcija je organizirana u suradnji s Caritas, čiji korisnici dobivaju pomoć kroz brojne volonterske aktivnosti studenata i profesora. Ravnateljica Caritasa Marijana Medanić istaknula je kako suradnja s Veleučilištem traje godinama, posebno tijekom akcija za Božić i Uskrs.

Dekan Marino Golob poručio je kako je cilj događaja bio približiti se građanima i pomoći potrebitima.Najbolju maneštru pripremila je ekipa Prometnog odjela, a što je pročelnik Damir Pilepić izdvojio kao tajni sastojak pogledajte u vidoprilogu .

Secret Link