OGLAS

BK Podhum bez poraza u 13 utakmica osvojio naslov i izborio povijesni plasman u Prvu ligu

Boćarski klub Podhum ostvario je ove sezone jedan od najvećih uspjeha u svojoj povijesti. Nakon niza od čak 13 utakmica bez poraza, klub je osvojio naslov prvaka Druge hrvatske boćarske lige Istra – Primorje. Ovim rezultatom osigurali su plasman u viši rang natjecanja – Prvu hrvatsku boćarsku ligu Sjever.O naslovu prvaka odlučivalo se u posljednjem kolu, u kojem je Podhum pobjedom na gostovanju u Raši potvrdio prvo mjesto ispred vrlo jake konkurencije. Predsjednica Boćarskog saveza Primorsko-goranske županije, Renata Ševerdija, istaknula je težinu ovog natjecanja: „Tri naša županijska kluba borila su se za naslov. Podhum je odigrao vrhunsku sezonu i potpuno zasluženo izborio plasman u viši rang natjecanja.“

Više u videoprilogu:

Secret Link