Benzinska postaja Kvarner danas je pretvorena u košarkaški zabavni park povodom svečanog potpisivanja sponzorskog ugovora između Hrvatskog košarkaškog saveza (HKS) i tvrtke INA. Događaj nije propustila ni hrvatska muška košarkaška reprezentacija, predvođena NBA igračima, kojoj je Opatija već godinama stalna baza za ljetne pripreme.Reprezentativac Ivica Zubac istaknuo je zadovoljstvo uvjetima u Opatiji, naglasivši kako se tamo već osjećaju kao kod kuće. „Tu smo svako ljeto, stvarno nam se sviđa, uvjeti su fenomenalni, od dvorane, teretane, hotela i ugođaja, već smo tu nekako domaći ljeti, na moru, stvarno nam je dobro svako ljeto i s veseljem se vraćamo“, izjavio je Zubac.
Više u videoprilogu:




