OGLAS

Nogometaši Rijeke otputovali na središnji dio priprema u Kranjsku Goru

Nogometaši Rijeke otputovali su jutros u Kranjsku Goru. U ovom slovenskom mjestu boravit će do 3. srpnja.Tamo će momčad odraditi središnji dio priprema za nadolazeću natjecateljsku sezonu.

Secret Link