Organizirano protiv korone
Jutros na Vežici počelo prvo organizirano cijepljenje građana protiv koronavirusa u Hrvatskoj, epidemiološke mjere za Primorsko – goransku županiju produžene do 18. veljače
Članak objavljen: 20/01/2021
Post navigation
Objavljeno u kategorijama:




