Festival čokolade u Opatiji u svom 17. izdanju predstavio je ovu omiljenu deliciju u nevjerojatnim okusima, oblicima i kreacijama. Na ovogodišnjem izdanju sudjelovao je rekordan broj izlagača a i broj posjetitelja bio je najveći do sada.

Nastojimo imati što više čokoladarnica, pogotovo neke manje proizvodnje koje bi bile interesantne posjetiteljima, a da zapravo i njih na neki način promoviramo i pokažemo da i u Hrvatskoj imamo izvrsne proizvođače čokolade – rekla je Ema Superina iz Turističke zajednice grada Opatije.

Osim u čokoladi, uživalo se i u glazbenom programu, brojnim besplatnim radionicama te izložbama.





