Igrač Rijeke Toni Fruk prvi put je pozvan na pripreme reprezentacije. Među prvima koji su mu poželjeli dobrodošlicu u reprezentativnom okruženju bio je Ivan Perišić!“Fantastičan vikend i divan ponedjeljak!”, kaže Toni Fruk, još uvijek pod dojmom Jadranskog derbija koji je bio prva tema jutarnjih razgovora u hotelu Le Meridien Lav.-Prije nego što sam ih upoznao je vladala neka pozitivna nervoza i trema. Proći će sigurno nakon što odradim nekoliko zajedničkih treninga i porazgovaram s njima. Sigurno ću jako puno naučiti na ovom reprezentativnom okupljanju, to će mi iskustvo pomoći u karijeri, ali i u životu. Izbornikove pohvale? Gode u svakom slučaju, ali na meni je da na svakom treningu u reprezentaciji dam svoj maksimum i tako opravdam ovaj poziv. Uvijek se nadam i težim tome da upišem nastupe za reprezentaciju, ali… Iskreno, ne znam je li mogao u pitanju biti jači protivnik i teža utakmica za prvi poziv. Međutim, najbitnije je da sam u reprezentaciji, pružit ću sve što mogu da pomognem momčadi”, rekao je za portal HNS-a Fruk.A kako je primio taj prvi poziv…'”Prije objave samog popisa pozvao me trener Đalović i saopćio mi tu sretnu vijest. Bio sam stvarno jako sretan, bez obzira na to što su krenule pošalice suigrača, pogotovo od bivših reprezentativaca Škorića i Čopa, koji su mi nabacili par fora kako da se ponašam na prvom okupljanju… Sve je to nekako išlo kroz smijeh – rekao je Fruk.
Toni Fruk prvi put s reprezentacijom
Članak objavljen: 18/03/2025
Post navigation
- Tagovi:
- hns
- Reprezentacija
- Toni Fruk




