U Galeriji Pjer u Praputnjaku sinoć je otvorena izložba fotografija Peto godišnje doba. Autori su Pero Lovrović, Dražen, Suvić, Helena Oštrić. Boris Rošić, Dubravka Ovčarić i Nebojša Anić.




O izložbi uvodno je govorio Velid Đekić, a posjetitelje je pozdravio riječki gradonačelnik Marko Filipović.









